Dongguan Enuo mold Co., Ltd je hčerinska družba skupine Hong Kong BHD Group, oblikovanje in proizvodnja plastičnih kalupov je njihova glavna dejavnost.Poleg tega se ukvarjajo s CNC obdelavo kovinskih delov, raziskavami in razvojem prototipnih izdelkov, raziskavami in razvojem kontrolnih naprav/merilnikov, oblikovanjem, brizganjem in montažo plastičnih izdelkov.

Katero sliko boste izbrali na koncu tega članka
Ustvarjalnost 5 komentarjev 27. oktober 2020

Katero sliko boste izbrali na koncu tega članka

Vau, fantje!nov čas pošiljanja plesni!!Ha, poglejte, kako srečna je naša marketinška punca!

No, pred objavo te slike se je v mojem srcu mučila dilema.Prijatelj, ki ima veliko število »linkedIn« povezav, mi je prijazno svetoval: Hej, harry!ni dobro povabiti dekleta, da stoji z kalupi, še posebej z velikim nasmejanim obrazom!Daj no, proizvodnja plesni bi morala biti zelo resen primer, v redu?Morda bi bil tehnik, ki bi zamenjal kaliber ali risalni papir, veliko bolj primeren?

Katero sliko boste izbrali na koncu tega članka d

V tistem trenutku mi je, kot je poudaril, žal, da otežujem našo ekipo, saj je to, kar sem naredil, na drage bralce pustilo neresen vtis.Zdi se, da je lovljenje oči občinstva edini namen moje objave!Zato sem tokrat nameraval storiti, kot je predlagal, biti formalen kot "pravi" izdelovalec plesni!Potem sem se s pomočjo sodelavcev resno lotil prve slike.kot je prikazano na spodnji sliki, samo plesen in izdelki, prikazani pred mojim objektivom, formalni in čisti, vsi so pravilni.ampak čutim nekaj izgubljenega...

Katero sliko boste izbrali s konca tega članka c

Ko sem končal s fotografiranjem, nameravam peš nazaj.Naša deklica po 90-ih je rekla: lahko dobim sliko s tem kalupom?Rekel sem, seveda!Nato začne postavljati vse vrste "profesionalnih" poz s kalupom, tako kot bi naredila osebni selfie, drugi delavci v delavnici pa so se vsi zaprli pred kamero in se smejali, kar naenkrat je vzdušje v delavnici postalo toplo in harmonično.Člani naše ekipe so zadovoljni s svojim nastopom, na njihovih nasmejanih obrazih pa se je videl občutek dosežka ...

V redu, izdelava orodij bi morala biti resen in natančen primer, vendar je za naše delavce lahko pomembno tudi opravljanje dela z veseljem.Kot veste, ko je projektni čas na tesnem, naši delavci pogosto delajo nadure, celo čez noč, da ohranijo dobavni rok in držijo obljubo našim strankam.Med postopkom so utrujeni in napeti, če je mogoče, da izkažemo spoštovanje in spoštovanje do njihovega dela in izdelka, zakaj pa ne?Ko blestijo s svojo “mojstrovino”, jim ne bi smeli dovoliti, da slišijo naš aplavz?Orodje je hladno, toda toplina ekipe!

Dandanes se veliko lastnikov orodjarskih podjetij pritožuje: čedalje težje je zaposliti delavce, ne glede na oblikovalce, inženirje ali strojne operacije.zlasti za skupino »po 90-ih«, saj po njihovem mnenju v industriji izdelave kalupov ni preveč zabave.Nova generacija ima svojo definicijo dela, sreča postaja vedno bolj pomemben dejavnik za gradnjo in krepitev ekipe.

Torej, dragi bralec, ali misliš, da je v naše vsakodnevno delo vključiti veselo sceno, sprostiti ekipo, ko proces ni napet, v redu ali ne?pokažite svoj odnos tako, da izberete sliko izmed spodnjih dveh.

Katero sliko boste izbrali s konca tega člena b

Katero sliko boste izbrali na koncu tega članka


Čas objave: 27. oktober 2020
- Naslednja objava